strona główna napisz do nas dodaj do ulubionych dzisiaj jest: czwartek, 17.04.2014 r., a z kwiatami do: Anicety, Klary, Rudolfina
header image
Start
COCA COLA CUP I RUNDA - SIÓDEMKOWICZE LEPSI OD RYWALI
środa, 16 kwiecień 2014

Sukcesem naszych piłkarzy zakończyła się I runda Coca Cola Cup. Grając na wyjeździe, na Orliku PG1 w Wałbrzychu, pokonaliśmy odpowiednio zespół gospodarzy PG1 2-0 po bramkach Patryka Zająca i Bartka Smolca, 3-1 zespół PG z Czarnego Boru (bramki 2 Patryk Zając i Tomek Rutkowski) oraz walkowerem 3-0 zespół PG2 z Wałbrzycha. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych meczach.

 


Czytaj całość...
Nowości w Bibliotece szkolnej : Mitch Albom  Zaklinacz czasu
środa, 16 kwiecień 2014

Spróbujcie wyobrazić sobie życie bez odmierzania czasu. Pewnie nie potraficie. Zawsze wiecie, jaki jest miesiąc, rok, dzień tygodnia.
A jednak przyroda nigdy nie zwraca uwagi na czas. Ptaki się nie spóźniają. Pies nie patrzy na zegarek. Sarny nie martwią się kolejnymi urodzinami.
Tylko człowiek odmierza czas. Tylko człowiek odlicza godziny.
I właśnie dlatego jedynie człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie.
Strachu przed tym, że zabraknie mu czasu.

 

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 16 kwiecień 2014 )
II i III miejsce naszych tenisistów!
środa, 16 kwiecień 2014

Sukcesem zakończył się udział uczennic  PG nr 7 w Międzygimnazjalnych zawodach w tenisie stołowym. W nowoczesnej hali Aqua Zdrój nasze reprezentantki  w  składzie Justyna Wożniak i Iwona Łuczak po wygraniu meczy grupowych z PG nr 3 i PG nr 6 awansowały do półfinału, gdzie czekały przeciwniczki zza miedzy, czyli PG nr 9.

 

 

Czytaj całość...
LipDub w Siódemce
niedziela, 06 kwiecień 2014

1 kwietnia 2014 roku odbyła się premiera nakręconego w dniach 20 i 21 marca 2014 r. filmu LipDub do utworu "Happy" Pharrella Williamsa. W przedsięwzięciu wzięło udział ponad 150 uczniów. Był to nietypowy sposób na obchody 1 dnia wiosny w szkole.

 

 

Czytaj całość...
ZNANA TWARZ W NASZYM GIMNAZJUM - PAN KRZYSZTOF SZWAŁEK
niedziela, 06 kwiecień 2014
     Pod koniec marca 2014 r. naszą szkołę odwiedził niezwykły gość. Pan Krzysztof  Szwałek, który jest dziennikarzem Telewizji „Dami” oraz redaktorem gazety „Wałbrzych24”. W spotkaniu tym uczestniczyli wybrani uczniowie poszczególnych klas. Pan redaktor powiedział: „Dziennikarstwo to fajna sprawa...”. Nasz gość przedstawił  historię swojej kariery zawodowej oraz dał kilka cennych rad, jak zostać dobrym dziennikarzem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji i zadawali ciekawe pytania.


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 30 z 351
Kontakt

nasz adres:
Publiczne Gimnazjum Nr 7
im. Jana Pawła II
w Wałbrzychu
58-316 Wałbrzych,

ul. Grodzka 71
tel. 074 664 94 99Gościmy
Aktualnie jest 4 gości online
Certyfikaty

kidprotect.jpg

kidprotect.jpg

kidprotect.jpg

kidprotect.jpg

kidprotect.jpg

kidprotect.jpg